Lütfen Bir Seçim Yapınız..
Diyafram
  Gövde

   KOD: TKB 930/27 2RB 930-7AT27

   Tek Kademeli Blower Teknik Özellikleri

   Faz                       : Trifaze ( 3ph )

   Akım                     : 35,5-17,3  A

   Voltaj                    : 200-240--345-415  V

   Ağırlık                   : 207 kg

   Motor Gücü         : 15 kw

   Gürültü Seviyesi : 75 dB

   Bağlantı Ölçüsü  : Ø 100 mm

     Max Min
   Basınç      mbar 260 0
   Debi         m³/h 900 1300
   Vakum    mbar .-280 0
   Debi         m³/h 610 1300
   Bankalara özel taksit seçenekleri :

   Yorum / Soru ekleyebilmek için bayi olmanız gerekmektedir.

   Ortalama Değerlendirme »

   Her gün saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Ürünler anlaşmalı olduğumuz Kargo nakliye firması ile belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye eşliğinde teslim edilmektedir.Firmamız tarafından nakliye firmasına teslimat süresi, sipariş onayı mailinin gönderilmesinden sonra en geç 7 (yedi) iş günüdür.
    
   Nakliye Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerinde yanlışlık ya da eksiklik olduğu hallerde veya bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikmeler yaşanabilir. Ürün, tüketiciden başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecekse, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık veya tüketicinin yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo/nakliye bedellerinden firmamız sorumlu tutulamaz.
    
   Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkiyat bilgilerini/adres bilgilerinizi tam ve eksiksiz şekilde doldurmanız ve teslimat yapılacak adreste bulunmanız oldukça önemlidir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

   Güvenli Alışveriş İmkanı

   Hızlı Kargo İmkanı

   Kapıda Ödeme İmkanı

   Kolay Değişim İmkanı

   Alışveriş Sepetim