Hakkımızda

2002 yılında Diyaframlı Transfer Pompaları ile sektöre giren Günalsan Pompa, ülkemize endüstriyel alanda katkı sunmak amacıyla İstanbul’da kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren ürün yelpazesini geliştirmeye çalışmış ve farklı kullanım alanlarına hizmet edebilecek çeşitli pompa gurupları ile çözümler üretmektedir. Üretimini yaptığı ürünlerin yanı sıra yurt dışı menşeili ürün gruplarına da distribütörlük yapmaktadır. Kendi çatısı altında üretmekte olduğu bütün ürünleri de HUGEPUMP markasıyla müşterilerine sunmaktadır.

 

Hammadde seçiminden üretime kadar kaliteye önem veren firmamız, yine kendi bünyesinde oluşturduğu kalite kontrol, montaj ve paketleme işlemleri gibi üretimin bütün aşamalarında kendisini geliştirip daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemiştir. Gerekli kalite belgeleri ve sertifikalara sahiptir.

 

Firmamız yurt içi ve yurt dışı gelişmeleri yakından takip etmektedir. Müşteri memnuniyeti, uygun fiyat, hızlı teslimat süresi, satış öncesi ve satış sonrası teknik destek politikasını benimseyen firmamız bu politikalar ışığında müşterilerine hizmet vermektedir. Profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek ürünlerini birçok ülkeye ihraç etmektedir

HIZLI KARGO Aldığınız ürünleri Türkiye’nin her yerine hızlı ve ücretsiz kargo
GÜVENLİ ÖDEME Sitemiz 128Mbit SSL sertifikası güvencesiyle koruma altındadır
KOLAY İADE Satın aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı
WHATSAPP SİPARİŞ 7x24 Whatsapp üzerinden hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Alışveriş Sepetim