Lütfen Bir Seçim Yapınız..
Gövde:
Diyafram:

Elektrikli diyaframlı pompalar AĞIR HİZMET TİPİ ve HAFİF HİZMET TİPİ olmak üzere iki tipte üretilmektedir. Ağır hizmet tip elektrikli diyaframlı pompalar özellikle seramik ve maden sektöründe yüksek çıkış basınçları sayesinde büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca elektrikli olması sebebiyle hava kompresörü olmayan işletmeler için kullanım kolaylığı sağlar. Farklı gövde ve diyafram seçenekleri sayesinde, aşağıdaki sektörlerde kolayca kullanılır.

HP30 Elektrikli Diyaframlı Pompa Teknik Özellikleri

Max. Çalışma basıncı : 4 bar

Voltaj : 380 volt 50 hz

Motor gücü : 7,5 kw

Bir stroktaki debi :  3,65 lt/strok

Max. Basma yüksekliğ : 40 mss

Kuru emiş derinliği : 5 metre

Partikül geçirgenliği : 8 mm

Kapasite : 34,2 m3/h

Redüktör devri : 78 D/d

Max. Çalışma sıcaklığı : 100°c

Giriş : 3 inch

Çıkış : 3 inch

 

KULLANIM ALANLARI:

1- MEDİKAL

2- GIDA SEKTÖRÜ

3- BOYA ve KAPLAMA SEKTÖRÜ

4- ATIKSU ARITMA SEKTÖRÜ

5- KİMYA SEKTÖRÜ

6- MADEN SEKTÖRÜ

7- SERAMİK SEKTÖRÜNDE

8- RAFİNERİ

 

POMPANIN PERFORMANS EĞRİSİ

 

HP_15-20-30_E_TR_PERFORMANS

POMPANIN DIŞ ÖLÇÜLERİ

 

HP_15-20-30_E_TR_PERFORMANS

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için bayi olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

Her gün saat 15:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilir. Ürünler anlaşmalı olduğumuz Kargo nakliye firması ile belirttiğiniz adrese teslim edilecektir. tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye eşliğinde teslim edilmektedir.Firmamız tarafından nakliye firmasına teslimat süresi, sipariş onayı mailinin gönderilmesinden sonra en geç 7 (yedi) iş günüdür.
 
Nakliye Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerinde yanlışlık ya da eksiklik olduğu hallerde veya bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikmeler yaşanabilir. Ürün, tüketiciden başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecekse, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık veya tüketicinin yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo/nakliye bedellerinden firmamız sorumlu tutulamaz.
 
Teslimat problemleri yaşanmaması için sevkiyat bilgilerini/adres bilgilerinizi tam ve eksiksiz şekilde doldurmanız ve teslimat yapılacak adreste bulunmanız oldukça önemlidir. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Güvenli Alışveriş İmkanı

Hızlı Kargo İmkanı

Kapıda Ödeme İmkanı

40 Yıllık Tecrübe ve Güven

Alışveriş Sepetim